​​

24 вересня у навчальному закладі ОЗОШ №65 відбулась презентація навчальних закладів, де був представлений і Одеський національний морський університет.

Детальніше...

​​

29 вересня 2021 року на зустріч зі студентами ОНМУ, які навчаються за освітньою програмою «Бізнес на транспорті», завітали колись наші блискучі студентки, а зараз висококваліфіковані фахівці у сфері крюїнгу Юлія Денісова та Вікторія Главацька.

Детальніше...

​​

​​

25 вересня 2021 року в конференц-залі Одеського національного морського університету відбулася зустріч керівництва та викладачів правничих кафедр ОНМУ з доктором юридичних наук, доцентом, заступником голови Спілки адвокатів України Олександром Михайловичем Дроздовим.

Детальніше...

​​

​​

23 вересня 2021 року студенти 3 курсу спеціалізації «Право» Одеського національного морського університету у супроводі доцента кафедри цивільного і трудового права Борщевської О.М. та ст. викладача кафедри Іванової О.М. відвідали Київський районний суд м. Одеси для практичного закріплення отриманих знань на лекціях з цивільного права та процесу.

Детальніше...

17 вересня у клубі «Ітака» пройшов фінал фестивалю «таланти 1 курсів». Біля 700 студентів прийшли підтримати своїх друзів та одногрупників. На сцені були представлені 12 найкращих номерів у номінації: вокал, хореографія, художнє читання, мистецтво та інструментальне виконання.

Детальніше...

Сторінка 1 із 71

Наверх