Детальніше...

Детальніше...

Останні кілька днів в університеті пройшли, поряд з безліччю дуже важливих для нас подій (вступна кампанія, створення нових інститутів, організація навчального процесу на 2022/2023 нр та інше (що ми звикли робити в мирний час), під сумним і скорботним настроєм... Загинув ще один наш захисник, Воїн Світла, якому маємо бути вдячні за можливість працювати, навчати, реалізовувати наші плани тощо. Свідома громада нашого університету у переддень Дня Незалежності України активно підтримала волонтерський рух на допомогу бійцям добровольчих підрозділів та нашим підшефним з ЗСУ і морської піхоти.

Детальніше...

Кажуть – Герої не вмирають! На жаль, на біль нашу – ВМИРАЮТЬ… Дуже тяжко це усвідомлювати… Але Герої, наші мужні Захисники, житимуть у нашій пам’яті, у наших серцях!

ВІЧНА ПАМ‘ЯТЬ ПАТРІОТУ! С Л А В А У К Р А Ї Н І!
Г Е Р О Я М С Л А В А!

29 серпня 2022 року, під час наступу на Південному напрямку, загинув випускник факультету портового інжинірингу 2018 року

Л И П С Ь К И Й

Г Е О Р Г І Й (ЖОРА) Ю Р І Й О В И Ч

Ми схиляємо наші голови перед Твоєю відданістю рідній Україні, а подвиг Твій назавжди залишиться в наших серцях!

Урочисте віддання військової почесті нашому випускнику відбудеться 1 вересня 2022 р., о 10.00, у селищі «Сереневая роща» (Великий Дальник)

Номер картки на допомогу родині 4149629354023632

Сторінка 1 із 96

Наверх