24-25 червня 2021 р. в ОНМУ в рамках ННМГІ кафедрою кримінального та адміністративного права було проведено ІІ тур Конкурсу серед студентів та молодих вчених на найкращу наукову роботу присвячену Конституції України відповідно до Указу Президента України від 30 березня 2021 р. "Про відзначення 25ї річниці Конституції України"

Детальніше...

До дня зустрічі з випускниками, випускники Водного вітають рідну Альма-матер з 90 - річчям.

Наші випускники - це цілеспрямовані директори фірм, адміністрація портів і терміналів, начальники відділів різних структурних підрозділів морегосподарського комплексу.

Випускники Водного - це міць, розум, перемога та гордість нашого університету!

27-28 травня 2021 року в Одеському національному морському університеті відбулася I Міжнародна науково-практична конференція «Міжкультурна комунікація в контексті глобалізаційного діалогу: стратегії розвитку».

Детальніше...

Кафедрою українознавства, історико-правових та мовних дисциплін ОНМУ 14 червня 2021 р. в Музеї української книги Одеської обласної універсальної наукової бібліотеки імені М.С.Грушевського було організовано і проведено презентацію книги «Південь України: етноісторичний, мовний, культурний та релігійний виміри». Збірник наукових праць. Випуск 8. Херсон : ОЛДІ ПЛЮС, 2021. 480 с.

Детальніше...

Вітаємо студента 1 курсу НН ІМБ Козюбенко Миколу з перемогою у змаганнях 16 літньої Універсіади України з бадмінтону в одиночній категорії, яка пройшла 6-9 червня 2021 року.

Бажаємо великих перемог!

Сторінка 1 із 67

Наверх