В червнi 2020 р. в ОНМУ вiдбулась 73-я професорсько-викладацька науково-технiчна конференцiя. Учасники опановували нові засоби комунікації та продовжили висвітлювати свої наукові здобутки в рамках семи основних секцій.

Програма конференції

25-29 травня 2020 р. в ОНМУ святкують 20-річчя заснування кафедри цивільного та трудового права. Щиро вітаємо колег з їх святом та бажаємо творчого натхнення та наснаги!

Програма заходів, присвячених святкуванню

Одеський національний морський університет радий повідомити, що збірнику наукових праць «Розвиток методів управління та господарювання на транспорті» присвоєно категорія Б згідно до переліку № 1 наукових фахових видань України, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора і кандидата наук, за спеціальностями 051 «Економіка», 073 «Менеджмент», 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 242 «Туризм».

Збірник внесено до наукометричних баз даних: Google Scholar, Academic resource index. Research Bible (Японія), Ulrichsweb Global Serials Directory (США).

Запрошуємо науковців до співпраці в галузі інформування наукової громадськості про нові теоретичні і практичні досягнення з економіки, менеджменту та підприємництва на різних видах транспорту, туризму та рекреації.

Додаткова інформація на сайті і за тел. 067-904-59-69, відповідальний секретар Юлія Олександрівна Наврозова

9-10 квітня в Одеському національному університеті відбулася 73 студентська науково-практина конференція. В ній прийняла участь велика кількість студентів та їх наукових керівників. Теми, напрямки та результати досліджень можна побачити у тезах доповідей

📢23 квітня 2020 року вперше в онлайн форматі Zoom-конференції була проведена IX Всеукраїнська конференція студентів та молодих вчених «Проблеми і перспективи розвитку транспорту», організована ⚓ Одеським національним морським університетом ⚓ і Дніпровським національним університетом залізничного транспорту ім. академика В. Лазаряна.

У роботі взяли участь більше 70 учасників з різних міст України та Білорусії.

Урочисте відкриття конференції відбулося за участю ректора Одеського національного морського університету Руденка Сергія Васильовича, ректора Дніпровського національного університету залізничного транспорту ім. В. Лазаряна Пшінька Олександра Миколайовича, проректора з наукової роботи Одеського національного морського університету Немчука Олексія Олеговича і проректора з науково-педагогічної, економічної роботи, перспективного та інноваційного розвитку Радкевича Анатолія Валентиновича.

Від провідних спеціалістів-лідерів транспортної галузі Андрія Кузьменко, Костянтина Войнаровського, Олега Заступайло всі присутні дізналися про перспективи розвитку підприємств транспорту, проблеми, пов’язані з сучасною ситуацією та можливі напрямки їх подолання.

    Виступи професіоналів транспортної галузі та доповідачів, які тільки починають свій шлях, визвали інтерес та питання для обговорення. За результатами виступів учасники конференції отримали грамоти 📃 за номінаціями:
  • Кращий оратор – Мешкова Влада та Літвак Анна
  • Краща доповідь – Балинський Микита та Богдевич Анастасія
  • За практичну реалізацію практичних досліджень - Яницька Анастасія
  • За популяризацію інформаційних технологій – Гонтар Аліна
  • Приз глядацьких симпатій🏆 отримала Яницька Анастасія.

Вітаємо👏 всіх переможців та бажаємо ще більше вдалих професійних досягень!!!

Головна ідея конференції – допомогти талановитій українській молоді реалізувати себе в сфері транспортного бізнесу, дати перспективним науковцям ідеї для подальших досліджень та ознайомити з реальною ситуацією в галузі, а також підтримати зв'язок між наукою та бізнесом.

Конференція відбулася за інформаційної підтримки ТОВ Інформаційне агентство "Чорноморські бізнес-новини".

Сторінка 1 із 54

Наверх