​​

​​

23 вересня 2021 року студенти 3 курсу спеціалізації «Право» Одеського національного морського університету у супроводі доцента кафедри цивільного і трудового права Борщевської О.М. та ст. викладача кафедри Іванової О.М. відвідали Київський районний суд м. Одеси для практичного закріплення отриманих знань на лекціях з цивільного права та процесу.

​​

Бінарне заняття для студентів провели судді Войтов Геннадій Васильович, Куриленко Оксана Михайлівна та головний спеціаліст в галузі електронних технологій Київського районом суду м. Одеси Голомбієвський Владислав Вікторович.

​​

Студенти були ознайомлені з пілотним проектом, який на території України запропонував саме Київський районний суд м. Одеси щодо електронного судочинства, чиї пропозиції були взяті за основу під час судової реформи, яка триває в Україні.

​​

Суддя Куриленко О.М. на практичних прикладах дуже цікаво виклала матеріал, з яким студенти були ознайомлені на теоретичних лекціях в ОНМУ. Це є великим надбанням для практичної підготовки студентів до професіональної роботи.

​​

​​

Суддя Войтов Г.В. керуючись принципами публічності, гласності та відкритості судового провадження запропонував студентам бути присутніми на судовому засіданні. Це було дуже корисним, адже студенти мали можливість бути ознайомленими з високою професійною майстерністю розв’язання судових справ. Після судового засідання пан суддя надав студентам відповіді на питання, які їх цікавили.

​​

Приємним сюрпризом стало те, що помічником Голови суду Київського районного суду м. Одеси є випускниця НН МГІ за спеціальністю «Право» ОНМУ Карагіоз Ольга Дмитрівна, яка також поспілкувалася з нашими студентами, надавши цінні поради щодо наполегливого засвоєння навчального матеріалу у стінах Одеського національного морського університету.

​​

Керівництво суду і надалі запрошує студентів ОНМУ спеціальності «Право» до плідної співпраці щодо проведення бінарних занять, проходження практики тощо.

​​

Студенти після відвідування суду ще довго спілкувалися зі своїми викладачами, висловлюючи своє захоплення від заняття у стінах суду, завдаючи уточнюючі питання та виразили своє бажання на заняттях в стінах вишу провести наукове дослідження та виступити з презентацією з метою розширення своїх знань, які вони отримали у стінах Київського районного суду м. Одеси.

Наверх