Волонтерський осередок нашого університету попри коротеньку, але, поряд з тим, напружену відпустку не переставав діяти заради підтримки не тільки моральної (що вельми важливо), але й матеріальної наших захисників на Півдні України. Ми допомагали підрозділам ЗСУ, морським піхотинцями, артилеристам та дивізіону ППО. На надіслані значні (як для складного економічного стану) кошти наших колег-пасіонаріїв було закуплено (за пів ціни!!!) ті, дуже необхідні для фронту речі, яких часом не вистачає, бо гаряча ситуація на передовій перманентно вимагає поповнення обмундирування, засобів гігієни, очистки води, білизни, шкарпеток тощо. Діставали дуже необхідні сучасні, спеціальні компаси, сумки для гранатометних зарядів, панами й різне...

Небайдужі Водники, а також директорат ННМГІ, керівництво ОНМУ проявили сердечну повагу до родини загиблого захисника України, донька якого наша добра студентка і патріотка. Водники надали фінансову підтримку сім'ї, а Аліна (наша студентка), розчулена людяністю і повагою до родини висловила бажання спрямувати ці кошти на допомогу підрозділу, де служив батько!

Також, за червень-липень, нами з Алою Шаховою було віднайдено можливість безкоштовно передати дітям (від 1 року до 10-13 років) наших воїнів: одяг, джинсики, взуття тощо.

Активно офірували до волонтерського фонду цього разу: проф. Савельева І. В., проф. Шумило О. В., доц. Самойловська В. П., ст. викл. Сіньковська Т. В., проф. Яровенко О. В., ст. викл. Гогуленко О. П. та кілька переказів без підпису. Наші хлопці дуже вдячні за підтримку і сердечність!!!

Долучаймося! Борімося і Переможемо! Бо за нами Правда! І такі мужні захисники як ці, що на фото. Фото підрозділу з передової.

Наверх

background