У 2021 р. НТБ отримала нову літературу за напрямками: «туризм», «туристичний бізнес», «ресторанне господарство», «товарознавство», літературу на англійській мові за Освітньою Програмою «Технічний переклад у сфері морського бізнесу» та ін. Більш докладну інформацію можна отримати в відділі абонементу.


26-28 травня 2021 р. в ОНМУ в онлайн режимі на платформі Zoom відбудеться щорічна 74-а професорсько-викладацька науково-технічна конференція.

Програма конференції

27-28 квітня 2021 р. в ОНМУ відбулася щорічна 74-а студентська науково-технічна конференція. Надруковані матеріали по конференції (програми та тези доповідей) можна отримати у відділі науково-методичної роботи НТБ.

В червнi 2020 р. в ОНМУ вiдбулась 73-я професорсько-викладацька науково-технiчна конференцiя. Учасники опановували нові засоби комунікації та продовжили висвітлювати свої наукові здобутки в рамках семи основних секцій.

Програма конференції

Тези конференції

9-10 квітня в Одеському національному університеті відбулася 73 студентська науково-практична конференція. В ній прийняла участь велика кількість студентів та їх наукових керівників. Теми, напрямки та результати досліджень можна побачити у тезах доповідей

Сторінка 1 із 3

Університет

Menu

Вхід на сайт

Наверх