Lithuanian Maritime Academy (LMA)


Lithuanian Maritime Academy є сучасним лідером з підготовки морських професіоналів для нашого та міжнародного морського сектору та членом світової морської та академічної спільноти. Цей заклад, який постійно вдосконалюється, готує висококваліфікованих спеціалістів, які відповідають міжнародним стандартам для моря та портів Литви та світу. Морська академія, яку всі знають і визнають, водночас постійно змінюється, пропонуючи численні морські навчальні програми, наукові та культурні ідеї та проекти. Ініціативність, інноваційність, відкритість, морська культура та традиції – ось основні характеристики сучасної діяльності.

Наші головні цілі в галузі навчання та підготовки – це якість та винятковість – відповідність вимогам конвенцій Міжнародної морської організації, яка регулює підготовку моряків. Традиційних хороших програм навчання, висококваліфікованих викладачів і занять недостатньо для забезпечення сучасної якості навчання. Якість навчання сьогодні ототожнюється з розвитком навчання, різноманітністю, міжнародним контекстом, співпрацею зі світом праці та зручними класами, обладнаними сучасними технологіями. Дискусії між студентами та викладачами відбуваються не лише в аудиторіях, а й про місця майбутнього працевлаштування, компанії та «хмари».

Детальніше

Lodz University of Technology (TUL)


Lodz University of Technology (TUL) є одним із найкращих технологічних університетів Польщі. TUL має понад 75 років традицій і досвіду навчання інженерів. Навчання ведеться на дев'яти факультетах. У кампусі є багато додаткових організаційних підрозділів, включаючи місця для міжфакультетської освіти (Міжнародний інженерний факультет, Міждисциплінарна докторська школа), спортивні та відпочинкові, розважальні та різноманітні організації, що збагачують студентське життя.

TUL ідеально вписується в напрямок розвитку міста, для якого є важливим і цінним партнером. TUL відкритий для місцевої спільноти, не лише для студентів, а й для дітей, молоді та людей похилого віку – ініціативи, які здійснює TUL, включають, наприклад, Університет третього віку, Державну середню школу та Лодзький дитячий університет. Добре розвинена співпраця з соціально-економічним середовищем та значна діяльність університету на користь місцевої громади перетворюються на його дуже добру репутацію в регіоні.

TUL є привабливим партнером для бізнесу не тільки в регіоні. Він співпрацює з найбільшими компаніями країни та за кордоном. TUL проводить наукові дослідження європейського рівня, створює нові технології та винаходи у співпраці з кращими науковими установами всього світу.

TUL є членом ECIU (Європейський консорціум інноваційних університетів), що працює в альянсах європейських університетів.

Lodz University of Technology отримав дві акредитації ABET для програм інформаційних технологій та комп’ютерних наук, які проводяться англійською мовою, і 25 акредитацій програм EUR-ACE ® (EUR-ACE Bachelor Label та EUR-ACE Master Label). TUL також пройшов міжнародну інституційну оцінку в рамках Програми інституційної оцінки EUA і може використовувати знак якості EUA - IEP, визнаний у всій Європі. У 2020 році TUL став першим польським університетом, який отримав міжнародну акредитацію від французького органу акредитації HCERES терміном на п’ять років

Детальніше

West Attica (UNIWA)


Університет West Attica (UNIWA) був заснований у березні 2018 року Національним законом 4521. Основа новоствореного університету стала результатом процесу злиття колишнього Технологічного освітнього інституту Афін та Пірейського університету прикладних наук.

UNIWA — це динамічний навчальний заклад, який постійно розвивається, який прагне виконувати своє бачення та місію, а також досягати своїх цілей, інвестуючи в розвиток сучасних методів навчання, адаптованих до потреб студентів та відповідних вимогам ринку праці та суспільства, а також у його сучасних приміщеннях та інфраструктурі (тобто, навчальні ресурси, аудиторії, лабораторії/майстерні, наукове обладнання).

Наш Університет пропонує сучасні програми бакалаврату та післядипломної освіти, які дають нашим випускникам можливість отримати спеціальні наукові знання, навички та компетенції, пов’язуючи наукові кола як з суспільством, так і з ринком праці.

В UNIWA існує двадцять сім відділів, що працюють під науковим керівництвом п’яти шкіл, які охоплюють широкий спектр наукових галузей, таких як соціальні, адміністративні та економічні науки, інженерні науки, науки про здоров’я та соціальне забезпечення, а також харчові науки та прикладні науки. мистецтвознавство та культурологія.

Згідно з офіційними даними, UNIWA є третім за величиною університетом країни за кількістю студентів, а загалом у ньому навчається понад 57 800 студентів. В Університеті на постійній основі працюють 608 викладачів, 138 співробітників спеціальної лабораторії та технічного персоналу, а також 345 членів адміністративного персоналу, кваліфікованих для виконання своїх високих стандартів навчання, досліджень та адміністративних цілей.

Це поєднання висококваліфікованих та досвідчених людських ресурсів разом із існуючою сучасною інфраструктурою заклало основу для подальшого академічного розвитку університету.

UNIWA пропонує широкий спектр освітніх послуг та послуг упродовж життя, включаючи:
• Бакалаврське навчання, яке веде до 4-річного ступеня бакалавра (рівень 6) і 5-річного диплому інженера.
• Післядипломне навчання, яке веде до отримання диплома післядипломної освіти (рівень 7).
• Докторантура (8 рівень).
• Програми навчання протягом усього життя та професійної підготовки.

Детальніше

The National University of Political Studies and Public Administration (SNSPA)


The National University of Political Studies and Public Administration (SNSPA) заснований у 1991 році як школа управління та підготовки професіоналів для основних соціальних сфер, є визначною пам’яткою в румунському академічному середовищі.

Відомий як на національному, так і на міжнародному рівнях, SNSPA є державним закладом вищої освіти, наукових досліджень і професійної академічної підготовки, який пропонує ступінь бакалавра, ступінь магістра та докторантуру. SNSPA навчає та розвиває професійні навички в політичних науках, соціології, адміністративних дослідженнях, міжнародних відносинах, дипломатії, європейських студіях, комунікаційних науках, психології, менеджменті, людських ресурсах, таким чином сприяючи змінам на національному та міжнародному рівнях, змінам, заснованим на демократичних цінностях та принципи.

SNSPA виявився успішним проектом, будучи одним із найпопулярніших закладів серед випускників середньої школи або професіоналів у різних областях, які бажають навчатися далі.

SNSPA виділяється завдяки своїй освітній прихильності з метою пошуку відповідей на сучасні проблеми як на національному, так і на регіональному та глобальному рівнях. SNSPA пропонує численні навчальні програми на всіх рівнях і типах академічної освіти, вся структура навчальних програм сумісна з Болонським процесом.

У відповідь на соціальну потребу, яка відчувалася в Румунії після 1989 року, SNSPA була створена як програма післядипломної освіти за моделлю шкіл управління у Франції, Бельгії, Великій Британії та США. Його створення було зумовлене ситуацією, з якою Румунія зіткнулася на початку 90-х років у плані початкової/безперервної підготовки спеціалістів з адміністративних та політичних наук, необхідністю створення експертних знань у цих сферах, підготовки професіоналів для громадськості у той час як країна проходила процес реструктуризації та приєднання до/в рамках проекту реформування та доступу до європейських та євроатлантичних структур.

За понад два десятиліття свого існування SNSPA підготував професіоналів, які завдяки своєму рівню знань сприяють розробці та управлінню публічною політикою в державних установах, розвитку міжнародних відносин країни, організації та управлінню бізнесом у приватних компаній, для покращення комунікації та процесу нації чи бренду компанії.

Детальніше

Наверх