Шановні науково-педагогічні працівники вітчизняних та зарубіжних навчальних закладів, аспіранти та здобувачі, студенти, юристи-практики!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції, яка відбудеться в 10:00 11 березня 2022 року на базі Навчально-наукового морського гуманітарного інституту Одеського національного морського університету.

Детальніше

​​

​​

15-16 жовтня відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції в бізнесі та менеджменті: теорія і практика», яка пройшла в режимі онлайн, модератором виступила Гребенник Наталя Григорівна (Наталья Гребенник) – доцент кафедри підприємництва та туризму Одеського національного морського університету.

Детальніше...

24-25 червня 2021 р. в ОНМУ в рамках ННМГІ кафедрою кримінального та адміністративного права було проведено ІІ тур Конкурсу серед студентів та молодих вчених на найкращу наукову роботу присвячену Конституції України відповідно до Указу Президента України від 30 березня 2021 р. "Про відзначення 25ї річниці Конституції України"

Детальніше...

Сторінка 1 із 7

Наука

Menu
Наверх