Кафедра «Цивільна інженерія та архітектура» - сформована на базі трьох кафедр - в 1996 році на базі кафедр: «Будівельне виробництво та інженерні конструкції" (очолював професор Нікеров Павло Степанович) і "Гідравліка і водні дослідження" (очолював доцент Тюрін Олександр Петрович). У 2012 році до складу кафедри ІКВД увійшла кафедра «Інженерної і комп’ютерної графіки», яку очолювала д.пед.наук, проф. М.Ф. Юсупова. Кожна з них має багату історію становлення та розвитку.

Науково-педагогічний колектив кафедри здійснює викладання дисциплін на факультеті воднотранспортних та шельфових споруд, факультеті транспортних технологій та систем, кораблебудівельному факультеті, судномеханічному факультеті, факультеті портового інженірінгу.

Основними напрямами професійної діяльності кафедри є: навчальна, наукова, методична, організаційна та виховна робота, що здійснюються у процесі викладання навчальних дисциплін, передбачених освітньо-професійними програмами підготовки фахівців відповідних освітньо-кваліфікаційних рівнів, навчальними планами університету та повсякденній діяльності кафедри.

Навчальною базою кафедри є 5 спеціалізованих лабораторій: «Гідравліки та водних досліджень», «Будівельного матеріалознавства», «Системи автоматизованого проектування», «Графічне проектування в САПР» і «Океанології». У 2011 році було обладнано і введено в дію кабінет «Інженерної геології і гідрології», а в 2013 році кабінет «Інженерної геодезії».

Для студентів факультету викладачі кафедри читають такі дисципліни: «Інженерна геодезія», «Гідравліка», «Будівельне матеріалознавство», «Архітектура будинків і споруд», «Виробнича база будівництва», «Інженерна геологія», «Гідрологія», «Будівельні конструкції», «Залізобетонні конструкції», «Технічна механіка рідини й газу», «Планування міст», «Технологія будівельного виробництва», «Водопостачання і водовідведення», «Інженерні вишукування», «САПР у будівництві», «Будівельна техніка», «Сейсмостійкість споруд», «Екологія портів і акваторій», «Внутрішні водні шляхи», «Організація, планування й управління будівництвом», «Конструкції гідротехнічних споруд», «Інформаційні технології розрахунку гідротехнічних споруд».

Завідуючий кафедрою «Цивільна інженерія та архітектура»
Єгупов
Костянтин В’ячеславович
 

доктор технічних наук, професор

 

Режим роботи кафедри «Цивільна інженерія та архітектура»

понеділок – п'ятниця: 8.30 – 17.30

технічна перерва: 12.00 – 13.00

Контакти кафедри «Цивільна інженерія та архітектура»

Адреса: 65029, м. Одесса, ул. Мечникова, 34

Телефон: + 38 (048)

Наверх

background