За ініціативою кафедри «Менеджмент і маркетинг на морському транспорті» у періоді 2009-2015 рр. було організовано 6 міжнародних науково-практичних конференцій «Проблеми розвитку транспортної логістики» Інтер-ТРАНСЛОГ.

Кафедра організувала проведення Першої міжнародної науково-практичної конференції молодих учених і студентів «Транспорт як фактор глобального розвитку» разом з Технологічним університетом Західної Померанії.

У травні 2015 р. кафедра разом з судноплавною компанією «Укрферрі» організувала міжнародну науково-практичну конференцію «Європейський вибір розвитку країн Чорноморського басейну та його вплив на поромні перевезення на Чорному морі».

З 2011 по 2014 рр. співробітники кафедри «Менеджмент і маркетинг на морському транспорті» брали участь у міжнародному проекті з акронімом “Log4Green”, що був однім з проектів ЄС у межах рамкової програми ЕС FP7 – REGIONS-CT-2011-287091-LOG4GREEN. Його повна назва така: «Розвиток транспортних кластерів і забезпечення умов впровадження стратегічного плану спільних дій щодо регіональної політики в шести регіонах».

В рамках проекту партнерами стали 12 університетів та організацій з Австрії, Німеччини, Бельгії, Франції та Туреччини.

Кафедра брала участь у проведенні 3 літніх шкіл під егідою Центрально-Європейської Ініціативи. Партнерами були Технологічний університет Західної Померанії (Щецин, Польща), Військово-морська академія ім. М. Вапцарова (Варна, Болгарія) та університет «Овідій» (Констанца, Румунія).

Наприкінці 2014 р. працівники кафедри брали участь у сумісному проекті разом з університетом Південного Міссурі (США) з підготовки спеціалістів з менеджменту і адміністрування за програмою цього університету з видачею студентам ОНМУ відповідного сертифікату, який дає їм право на працевлаштування у США.

Наверх