2-го листопада викладачі кафедри "Підприємництво та туризм" ОНМУ прийняли участь у семінарі «Запрошення експертів для програми EIF Українського кластерного альянсу», який був проведений на базі Одеського центру трансферу знань і технологій в ОНЕУ спільно з Українським кластерним альянсом. Широке коло питань, висвітлених в рамках зустрічі, визначає останні тенденції в бізнесі та наукових дослідженнях, участь викладачів кафедри в таких заходах дозволяє підвищити якість освіти студентів ОП Підприємництво та Бізнес на морському транспорті.

На зустрічі були представлені науковці з різних регіонів країни: Києва, Запоріжжя, Прикарпаття, Львова, Дніпра, Харкова тощо, широке коло науковців з 25 закладів освіти. Також були присутні представники громадських організацій, НДІ, конструкторського бюро, бізнес-асоціації Івано-франківська, Запорізького кластеру "ІАМ" (Інжиніринг – Автоматизація – Машинобудування), групи комерціалізації наукових досліджень та захисту об’єктів права інтелектуальної власності, Національного університету "Львівська політехніка".

ЛУКАЧУК Олена (Національного університету "Львівська політехніка") поділилась досвідом свого закладу вищої освіти у питанні комерціалізації результатів наукових досліджень.

Керівник програми EIF Українського кластерного альянсу БОРОДЮК Андрій розповів усім присутнім про особливості програми Експорту-Інтернаціоналізації від Українського кластерного альянсу та запросив до співпраці усіх вчених в якості технологічних брокерів.

У дискусії прийняв участь президент ІVISP, віце-президент ІСС Ukraine ОПРЯ Сергій, який додав, що поряд з DIH (Digital Innovation Hubs) потрібно розвивати кластери та індустріальні парки, що гарно себе зарекомендувало у провідних економіках світу.

У відповідь на запитання професора Українського державного університету залізничного транспорту ЄВСЄЄВОЇ Ольги Андрій БОРОДЮК уточнив роль експертів у програмі EIF та описав канали просування технологічних брокерів, які вже відпрацьовані в Українському кластерному альянсі.

Детальніше про програму EIF

Якщо ви є експертом у будь-якій сфері, можна долучитися до складу експертів Індустрії 4.0.

Наверх