Шановні першокурсники,

запрошуємо вас та ваших рідних на зустріч з дирекцією Інституту!

Зустріч відбудеться об 11.00 у приміщенні актової зали.

Збір студентів у холі головного корпусу о 10:50!

20-21 вересня в ОДЕСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ МОРСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ (ОНМУ) відбулась VI Міжнародна науково-практична конференція «ІНФОРМАЦІЙНІ УПРАВЛЯЮЧІ СИСТЕМИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ» (ІУСТ- ОДЕСА -2017).

У конференції взяли участь викладачі, аспіранти, співробітники вузів і наукових організацій, які обмінювалися досвідом науково-практичних досліджень в: удосконаленні інформаційно-ресурсного забезпечення освіти, науки, техніки, бізнесу, соціальної сфери; оптимізації і управлінні транспортними процесами і системами; комп'ютерних мережах, телекомунікаційних технологіях; управління захистом інформаційних систем; інформаційних інтелектуальних технологіях для автоматизованих системах обробки даних і управління; паралельних і розподілених технологіях обробки даних великого обсягу в інформаційних системах; інформаційних технологіях управління проектами; математичному моделюванні і оптимізації в інформаційних управляючих системах.

Матеріали наукових праць конференції будуть видані окремим збірником вигляді додатку до збірника наукових праць «Вісник Одеського національного морського університету», включеної до переліку наукових фахових видань України, з присвоєнням йому ISBN, УДК та ББК та розсилкою в найбільші вузи і науково технічні бібліотеки України та зарубіжжя.

З 24 квітня по 16 травня на базі Київського національного університету проходив другий тур всеукраїнської багатоетапної Олімпіади з дисципліни "Програмування та управління ІТ проектами". В Олімпіаді взяли участь 50 ВНЗ. У фінал було допущено сім кращих команд. Команда зі студентів Павлишина О., Шумкова М., Криворучко В., яка пройшла перепідготовку на кафедрі інформаційних технологій, посіла друге місце. Кафедра ІТ вітає наших учасників Олімпіади з досягнутим результатом.

На кафедрі "Інформаційні технології" 5 квітня продовжив роботу семінар "Як знайти себе в IT".

Відео семінару

Тема семінару - "Призначення та методи тестування програмного забезпечення".

Спікер: Шибаєв Денис Сергійович

21-23 березня в Харкові на базі Харківського національного університету радіоелектроніки (ХНУРЕ) був проведений 2-ий тур Всеукраїнської студентської Олімпіади з напряму «Комп'ютерні науки та інформаційні технології». У ньому взяли участь понад 110 студентів, що представляють провідні вузи України. Від кафедри «Інформаційні технології» в Олімпіаді взяли участь переможці 1-ого туру студенти Головенко В.О. та Цимбельман М.Е.

Чотири з семи призових місць дісталися організаторам проведення Олімпіади, два  студентам Національного університету «Львівська політехніка», одне  Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут».

Студента Головенко В.О. відділяло від призерів всього кілька балів, і він посів дев'яте місце з більш ніж 110 можливих, що цілком можна вважати великим успіхом.

Вітаємо Володимира Головенко з успішною участю у Всеукраїнській студентській Олімпіаді у напрямку «Комп'ютерні науки та інформаційні технології».

Сторінка 1 із 3

Наверх