Шановні першокурсники,

запрошуємо вас та ваших рідних на зустріч з дирекцією Інституту!

Зустріч відбудеться об 11.00 у приміщенні актової зали.

Збір студентів у холі головного корпусу о 10:50!

20-21 вересня в ОДЕСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ МОРСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ (ОНМУ) відбулась VI Міжнародна науково-практична конференція «ІНФОРМАЦІЙНІ УПРАВЛЯЮЧІ СИСТЕМИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ» (ІУСТ- ОДЕСА -2017).

У конференції взяли участь викладачі, аспіранти, співробітники вузів і наукових організацій, які обмінювалися досвідом науково-практичних досліджень в: удосконаленні інформаційно-ресурсного забезпечення освіти, науки, техніки, бізнесу, соціальної сфери; оптимізації і управлінні транспортними процесами і системами; комп'ютерних мережах, телекомунікаційних технологіях; управління захистом інформаційних систем; інформаційних інтелектуальних технологіях для автоматизованих системах обробки даних і управління; паралельних і розподілених технологіях обробки даних великого обсягу в інформаційних системах; інформаційних технологіях управління проектами; математичному моделюванні і оптимізації в інформаційних управляючих системах.

Матеріали наукових праць конференції будуть видані окремим збірником вигляді додатку до збірника наукових праць «Вісник Одеського національного морського університету», включеної до переліку наукових фахових видань України, з присвоєнням йому ISBN, УДК та ББК та розсилкою в найбільші вузи і науково технічні бібліотеки України та зарубіжжя.

З 24 квітня по 16 травня на базі Київського національного університету проходив другий тур всеукраїнської багатоетапної Олімпіади з дисципліни "Програмування та управління ІТ проектами". В Олімпіаді взяли участь 50 ВНЗ. У фінал було допущено сім кращих команд. Команда зі студентів Павлишина О., Шумкова М., Криворучко В., яка пройшла перепідготовку на кафедрі інформаційних технологій, посіла друге місце. Кафедра ІТ вітає наших учасників Олімпіади з досягнутим результатом.

Сторінка 1 із 3

Наверх