Навчально-науковий морський гуманітарний інститут Одеського національного морського університету здійснює підготовку бакалаврів за спеціальностями: 081 «Право», 035 «Філологія» (Технічний переклад у сфері морського бізнесу) та 053 «Психологія» (Практична психологія), а також підготовку магістрів за спеціальністю 081 «Право» (освітня програма «Морське право»).

Морський гуманітарний інститут створений у 2017 році на базі юридичного факультету, який був заснований у 1997 році в Одеському національному морському університеті та розпочав підготовку спеціалістів за спеціальністю «Правознавство».

На той час на підприємствах морської галузі існував дефіцит кваліфікованих юристів. І першим це зрозумів ректор ОНМУ, видатний вчений, справжній професіонал морської галузі – Юрій Леонідович Воробйов. Саме його слід вважати хрещеним батьком факультету. З притаманною йому енергією Юрій Леонідович почав розбудову нової спеціальності.

Пріоритет «морегосподарської» складової в системі підготовки морських юристів і визначив вибір першого декану факультету. Ним став випускник ОІІМФ та Академії народного господарства СРСР, дійсний член Транспортної академії та Міжнародної академії наук з питань екологічної безпеки, природи та людини, заслужений робітник транспорту Болгарії Сергій Георгійович Нікулін. Завдяки його досвіду практичної роботи та виробничим зв’язкам були налагоджені перші зовнішні зв’язки факультету з підприємствами галузі, визначено коло баз виробничої практики та місць працевлаштування випускників.

У 1999-2011 р.р. юридичний факультет очолював кандидат технічних наук, доцент Шахов Анатолій Валентинович, який доклав чимало зусиль для розвитку цього структурного підрозділу ОНМУ, підібрав висококваліфікований науково-педагогічний склад.

У 2011 році на посаду декана юридичного факультету обрано кандидата економічних наук, доцента Самойловську Валентину Петрівну, яка виконувала обов’язки заступника декана факультету з дня його заснування.

У 2017 році було ліцензовано дві нові спеціальності 035 «Філологія» та 053 «Психологія», що стало великим здобутком та надасть можливість молоді отримати популярні та затребувані професії. Закономірним продовженням цих подій стало створення 1 вересня 2017 року морського гуманітарного інституту.

Ласкаво просимо до нас на навчання!

Адміністрація ННМГІ

Директор ННМГІ

Самойловська 
Валентина Петрівна
 

кандидат економічних наук,
доцент

 

Заступник директора ННМГІ
Осипенко  
Олександр Валентинович
 
кандидат історичних наук,
старший викладач
(каб. 211 лаб. корп.)

Відповідальні за напрямки роботи:

За організацію освітнього процесу

Кузьменко
Валентина Миколаївна
 
старший викладач
(каб.216 лаб. корп.)

За наукову роботу та міжнародну діяльність
Москалюк
Олена Вікторівна
 
кандидат педагогічних наук,
доцент
(каб.216 лаб. корп.)

За позанавчальну діяльність
Пахмурний
Віктор Анатолійович
 
кандидат медичних наук,
доцент
(каб. 213, лаб. корп.)

  Адміністративно-допоміжний склад інституту:

 • Диспетчер ННМГІ
  Грушанська
  Наталія Анатоліївна
   
  спеціальності:
  Психологія
  Філологія
  Право

 • Старший інспектор ННМГІ
  Сидоренко
  Руслана Сергіївна
   
  спеціальності:
  Психологія, Філологія
  Право

 • оператор ЕОтаОМ
  Зарійчук
  Олеся Вікторівна
   
  спеціальності:
  Психологія
  Філологія
  Право

Положення про інститут

Режим роботи дирекції ННМГІ

Понеділок - п'ятниця: 8.15 - 17.00

технічна перерва: 12.15 - 13.00

Контакти дирекції ННМГІ

65029, м. Одеса, вул. Мечникова, 34, ауд. 211 лаб. корп., ОНМУ.

тел .: + 38 (048) 732-05-41

Наверх