​​

​​

25 вересня 2021 року в конференц-залі Одеського національного морського університету відбулася зустріч керівництва та викладачів правничих кафедр ОНМУ з доктором юридичних наук, доцентом, заступником голови Спілки адвокатів України Олександром Михайловичем Дроздовим.

Детальніше...

​​

​​

23 вересня 2021 року студенти 3 курсу спеціалізації «Право» Одеського національного морського університету у супроводі доцента кафедри цивільного і трудового права Борщевської О.М. та ст. викладача кафедри Іванової О.М. відвідали Київський районний суд м. Одеси для практичного закріплення отриманих знань на лекціях з цивільного права та процесу.

Детальніше...

​​

​​

20 вересня 2021 року у центральному корпусі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого розпочав роботу V Харківський міжнародний юридичний форум (на фото: суддя Конституційного Суду України Городовенко Віктор Валентинович, завідувач кафедри «Цивільного та трудового права» ОНМУ, член-кореспондента НАПрН України, доктор юридичних наук, професор Кузніченко Сергій Олександрович).

Детальніше...

​​

​​

15 вересня 2021 року в Одеському національному морському університеті для студентів юридичного напряму підготовки (четвертого року навчання на бакалавраті та першого року навчання магістратури), була проведена бінарна лекція з дисципліни «Європейська система захисту прав людини» на тему «Міжнародний та регіональний захист прав людини» (проводилася англійською мовою).

Детальніше...

​​

​​

09 вересня 2021 року відбувся з’їзд юридичних вищих навчальних закладів та наукових установ, який було скликано за ініціативи Генерального прокурора України. Даний захід пройшов в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Детальніше...

Сторінка 1 із 6

Наверх