23 березня 2022 року в рамках кураторської години зі студентами 2 курсу спеціальності Право кафедрою «Цивільне і трудове право» під керівництвом куратора 2 групи 2 курсу ст. викладача О.М. Іванової та за участю завідувачки кафедри О.В. Кузніченко та доцентки кафедри О.М. Борщевської була проведена зустріч, яка стосувалася безпеки студентів та їх навчання під час війни.

Такий незвичний формат викликаний реаліями часу та є необхідною компонентою формування у студентів світогляду та мотивації до навчання навіть під час воєнного стану, а також наголошення на необхідності отримання юридичних знань, які були незвичними для мирного часу.

Зустріч складалася з трьох розділів:
1. Юриспруденція під час воєнних дій
2. Основи домедичної допомоги один одному та самому собі
3. Цивільна оборона та безпека життя під час війни

Кожен з членів професорсько-викладацького складу кафедри надав необхідну інформацію з офіційних джерел України, яка стосувалася тематики кураторської години.

Студенти дійшли згоди, що стала нагальною необхідність введення до освітньо-професійної програми підготовки студентів такої навчальної дисципліни як «Міжнародне гуманітарне право». Наступна кураторська година, сподіваємось, пройде під гаслом миру для вільної та незалежної України!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! СЛАВА УКРАЇНІ!

Наверх

background