Шановні колеги!

15-16 травня 2020 року, на базі Одеського національного морського університету відбудеться І Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання психології в сучасному інноваційному просторі». Співорганізаторами конференції є Китайська академія соціальних наук Китай, КАСН-ОНМУ: центр вивчення Китаю, Білоруський державний педагогічний університет імені Максима Танка (Білорусь), Великотирнівський університет імені Св. Кирила та Св. Мефодія (Болгарія), Єреванський державний університет (Вірменія) Факультет філософії та психології. До участі у конференції запрошуються науковці, аспіранти, здобувачі, магістри, студенти, а також практичні психологи, соціальні працівники та всі охочі.

Метою конференції є інтеграція наукових знань і успішних практик, професійне обговорення фундаментальних і прикладних проблем психології інновацій в умовах сучасного суспільства.

  Основні тематичні напрямки конференції:
 • Секція 1. Інноваційні підходи до теоретико-методологічних проблем у сучасній психології;
 • Секція 2. Емпіричні розробки у сфері життєдіяльності людини у сучасному соціумі;
 • Секція 3. Інноваційний потенціал особистості в умовах трансформаційних змін соціуму;
 • Секція 4. Соціально-психологічні проблеми сучасного суспільства: економічні, соціальні та етнокультурні аспекти;
 • Секція 5. Теоретико-методологічне дослідження особистості у різних сферах діяльності.
  Форми участі у конференції:
 1. очна (виступ з доповіддю в режимі відеоконференції за допомогою додатку Zoom, веб-посилання буде відправлено на Вашу електронну адресу.
 2. заочна участь (публікація тез).

ЦЕНТР МІЖВУЗІВСЬКОЇ ОСВІТИ

ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО МОРСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ

запрошує студентів 3-5 курсів (у тому числі тих, хто закінчує другий курс в цьому році), випускників та аспірантів (до 30 років) НАПРЯМІВ НАВЧАННЯ: машинобудування, комп’ютерна інженерія, електроніка та електротехніка, транспорт і логістика, енергетика, сільське господарство, цивільне та промислове будівництво, фінанси, математика, страхування, банківська справа, комп’ютерні науки та інформаційні технології, хімія, біологія, політологія, германістика, медіа та журналістика тощо у строк до 15.06.2020 р. подати заявку пройти профільне стажування на провідних підприємствах Німеччини.

Проект фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва і розвитку (BMZ), приймаючими компаніями та впроваджується спільними зусиллями Торгово-промислової палати України та Німецького товариства економічного співробітництва (GIZ GmbH).

Стажери отримують щомісячно стипендію розміром 500 євро, випускники – мінімальну заробітну плату. Додатково покриваються витрати на переліт, проживання, медичну страховку та трансфер до місця стажування, безкоштовна віза.

Скористайтеся нагодою здобути нові практичні навички та вміння, покращити рівень володіння іноземною мовою та підвищити рівень професійної підготовки.

Центр міжвузівської освіти ОНМУ сприяє оформленню документів для аплікантів (виписка із залікової книжки, завірена у відповідних дирекціях/деканатах, оформлення рекомендаційних листів за запитом).

Для участі заповни заяву і відправ на пошту іЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою #стажування_Німеччина

Детальніше

Порядок та терміни реєстрації вступників в ОНМУ для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ - тільки для спеціальності 081 «Право»).

Початок реєстрації: 9:00 12 травня 2020 р.

Закінчення реєстрації: 18:00 05 червня 2020 р.

  Вступникам у терміни, відведені для реєстрації, необхідно:
  • Надіслати на офіційну електронну адресу Приймальної комісії ОНМУ (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (основний), Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (додатковий)) скановані копії (фотокопії) наступних документів:
  • ЗАПОВНЕНУ ЗАЯВУ-АНКЕТУ (зразок додається);
  • ДОКУМЕНТ, ЩО ПОСВІДЧУЄ ОСОБУ;
  • ОБЛІКОВУ КАРТКУ ПЛАТНИКА ПОДАТКІВ;
  • ФОТОКАРТКУ ДЛЯ ДОКУМЕНТІВ (кольорову або чорно-білу) із зображенням що відповідає досягнутого віку вступника (із урахуванням норм діючого законодавства);
  • ДОКУМЕНТ ПРО ЗДОБУТИЙ СТУПЕНЬ ВИЩОЇ ОСВІТИ (освітньо-кваліфікаційний рівень) (для осіб, які завершили навчання в минулих роках);
  • при необхідності: ДОВІДКУ, ВИДАНУ ЗА МІСЦЕМ НАВЧАННЯ, ЩОДО ПЛАНОВОГО ЗАВЕРШЕННЯ НАВЧАННЯ ТА ОТРИМАННЯ ДИПЛОМУ В РІК ВСТУПУ (лише для осіб, які завершують навчання в поточному році у вищих військових навчальних закладах та закладах вищої освіти із специфічними умовами навчання) та персональні дані яких не вносяться до ЄДЕБО. У довідці обов’язково повинні бути вказані реквізити (серія та номер) документа, на підставі якого відбувався вступ.

  У темі електронного листа вступник обов'язково зазначає ПРІЗВИЩЕ, ІМ'Я та ПО БАТЬКОВІ.

  В тексті листа вступник обов'язково зазначає ПРІЗВИЩЕ, ІМ'Я ТА ПО БАТЬКОВІ (ПОВНІСТЮ) та номер облікової картки платника податків (за наявності). Приймальна комісія для здійснення реєстрації під час оформлення екзаменаційних листів проводить перевірку, формує особову справу вступника, здійснює оформлення екзаменаційного листа та відправляє скановану копію екзаменаційного листа вступнику на електронну адресу, указану в Анкеті.

 1. Вступникам необхідно перевірити інформацію зазначену на сканованій копії екзаменаційного листа, який надійде від Приймальної комісії, в разі виявлення помилок звернутися до Приймальної комісії.

Оформлений екзаменаційний лист зберігається в Приймальній комісії та видається вступнику особисто. Факт видачі фіксується в журналі видачі екзаменаційних листків.

Оформлений екзаменаційний листок може бути надісланий вступнику засобами поштового зв'язку, у разі якщо вступником зазначено про таку необхідність у Анкеті.

Орієнтовні дати проведення ЄВІ та ЄФВВ 01 та 03 липня 2020 року.

Відповідно до чинного законодавства, необхідність складання додаткових фахових вступних випробувань (співбесід) для вступників, які вступають на навчання в ОНМУ для здобуття ступеня магістра на основі ступеню вищої освіти, здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки) скасована.

Контактні телефони: +38 (048) 732-23-45, +38(063)-162-37-52

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (основний)
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (додатковий)

Більш детальна інформація щодо реєстрації вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови (ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (ЄФВВ) за посиланням.

‼️Поки всі новини про COVID-19, а всі жарти про карантин, ми працюємо в онлайн форматі: спілкуємося і навчаємо студентів, проводимо зустрічі. Складно, але цікаво!!👍

Зараз актуальне завдання - донести інформацію про наш університет школярам, які стоять перед дуже складним і практично найвідповідальнішим вибором у своєму житті - ⚡️вибор професії.

11 квітня в університеті була проведена перша онлайн-зустріч з абітурієнтами. Ми задоволені результатом. Зустріч показала, що потрібно розвивати цей новий формат общенія😎.

Ми побачили, що у старшокласників та їх батьків є маса питань про особливості 🔥Вступної кампанії 2020🔥. Тому, ми всією нашою командою вирішили запустити окремий проект в продовженні ідеї 👉 «Питання-відповідь», в рамках якого ми будемо розбирати всі питання.

Отже, дозвольте представити вашій увазі проект «Кому? Куди? Коли? Як?» - Проект 4К.⚡️

Ми готові в онлайн-форматі відповісти на всі питання абітурієнтів Одеського Водного! Адже Ви вже практично члени нашої дружної сім'ї водників?!👨‍👩‍👧‍👧

На нашій наступній зустрічі, яка відбудеться🔥 5 травня о 15:00 🕙, крім представників гуманітарних спеціальностей, вперше будуть фахівці в сфері комп'ютерних наук ⌨ і представники інженерної спеціальності🛳⛵️, з якої починався Одеський Водний!

  Всі учасники зможуть дізнатися нюанси вступу, навчання і працевлаштування за такими спеціальностями:
 • ✅ 076 «Підприємництво, торгівля і біржова діяльність»
 • ✅ 242 «Туризм»
 • ✅ 122 «Комп'ютерні науки»
 • ✅ 124 «Системний аналіз»
 • ✅ 135 «Суднобудування»

Ви можете задавати питання вже зараз: в коментарях до посту👇, в мессенджерах📲, за телефоном📞.

Ми відповімо на всі ваші запитання. За самим актуальні питання ми будемо робити окремі публікації.

🔥5 травня о 15:00 🔥ви зможете самі поставити питання експертам за всіма зазначеними спеціальностями.

⚡️У нас знайдуться пропозиції для всіх: гуманітарії, інженери, комп'ютерники …

📲Пишіть питання сюди:

+38 (094) 93-111-45 (Viber, Telrgram)

+38 (067) 48-626-52 (WhatsApp)

Чекаємо вас на онлайн-зустрічі 5 травня в 15:00.

Реєстрація на зустріч за посиланням

Сторінка 1 із 14

Наверх