Шановні колеги!

15-16 травня 2020 року, на базі Одеського національного морського університету відбудеться І Міжнародна науково-практична конференція «Актуальні питання психології в сучасному інноваційному просторі». Співорганізаторами конференції є Китайська академія соціальних наук Китай, КАСН-ОНМУ: центр вивчення Китаю, Білоруський державний педагогічний університет імені Максима Танка (Білорусь), Великотирнівський університет імені Св. Кирила та Св. Мефодія (Болгарія), Єреванський державний університет (Вірменія) Факультет філософії та психології. До участі у конференції запрошуються науковці, аспіранти, здобувачі, магістри, студенти, а також практичні психологи, соціальні працівники та всі охочі.

Метою конференції є інтеграція наукових знань і успішних практик, професійне обговорення фундаментальних і прикладних проблем психології інновацій в умовах сучасного суспільства.

  Основні тематичні напрямки конференції:
 • Секція 1. Інноваційні підходи до теоретико-методологічних проблем у сучасній психології;
 • Секція 2. Емпіричні розробки у сфері життєдіяльності людини у сучасному соціумі;
 • Секція 3. Інноваційний потенціал особистості в умовах трансформаційних змін соціуму;
 • Секція 4. Соціально-психологічні проблеми сучасного суспільства: економічні, соціальні та етнокультурні аспекти;
 • Секція 5. Теоретико-методологічне дослідження особистості у різних сферах діяльності.
  Форми участі у конференції:
 1. очна (виступ з доповіддю в режимі відеоконференції за допомогою додатку Zoom, веб-посилання буде відправлено на Вашу електронну адресу.
 2. заочна участь (публікація тез).
Наверх