4 жовтня 2021 року, МОН оголосив конкурс проєктів наукових робіт і науково-технічних розробок молодих вчених. Відповідний наказ (https://bit.ly/2ZXggdR) МОН від 29.09.2021 №1027 опубліковано на офіційному сайті.

Участь у конкурсі можуть брати молоді вчені, які працюють або навчаються в університетах чи наукових установах, підпорядкованих МОН. Керівником проєкту має бути молодий вчений віком до 35 років включно, який має вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня, або вчений віком до 40 років включно, який має науковий ступінь доктора наук.

Відбір здійснюватиметься у два етапи:
1️⃣ на рівні закладів вищої освіти та наукових установ. Завершити відбір та подати проєкти до МОН в єдиній інформаційній системі “Наука в університетах” необхідно буде до 7 листопада 2021 р. та в паперовій формі надіслати документи до МОН – до 12 листопада цього року;
2️⃣ на рівні МОН. До 13 грудня 2021 р. заплановано проведення експертизи проєктів за фаховими напрямами конкурсу. До 17 грудня Конкурсна комісія МОН повинна проаналізувати роботу Експертної ради та визначити проєкти, рекомендовані до виконання. Після чого проєкти-переможці конкурсу будуть затверджені наказом міністерства, а виконання проєктів розпочнеться у 2022 році.

Докладніше

Наверх

background