2021

​​

​​

Одеський національний морський університет має на балансі 8 корпусів.

​​

Гуртожитки ОНМУ № 1, 1-а, 3, 4, 5 ОНМУ, що знаходяться за адресою вул.Старопортофранківська, 59 та поєднані в студмістечко.

Корпус № 1 і № 1-а, також № 3 і № 4 поєднані між собою одним коридором. Житлові кімнати в гуртожитках згруповані за коридорною системою житлова площа на одну особу складає 6.08 м.кв. Кімнати забезпечені твердим та м’яким інвентарем (ліжка, шафи для одягу, столи, стільці, тумбочки)матраци, подушки, ковдри та постільна білизна. На кожному поверсі є кухні та санітарно-побутові приміщення (санвузлами та душовими).Кухні забезпечені електроплитами, столами та мийками. Санвузли та душові частково забезпечені водонагрівачами (бойлерами).

В студмістечку є банно-пральний комплекс, оснащений сучасними пральними машинами-автомат.

​​

Гуртожиток № 7, що знаходиться за адресою вул. І.Рабіна, 39. Система розміщення кімнат – блочна. На кожному поверсі по два блоки, з яких один на п’ять другий на шість кімнат. В кожному блоці є санвузол, душова та кухня для загального користування. В житлових кімнатах вбудовано шафи для зберігання одягу та рукомийники. Житлові кімнати повністю укомплектовані необхідними меблями та м’яким інвентарем. Кухні забезпечені газовими плитами, столами та мийками.

​​

Гуртожиток № 8, що знаходяться за адресою вул. Балківська, 29 на 13 житлових поверхах. Система розміщення кімнат – блочна. На кожному поверсі по шість блоків, з яких п’ять 2-х кімнатних та один блок – однокімнатний. Житлова площа на одну особу складає 7.1м.кв. В кожному блоці є санвузол з рукомийником та душова. Житлові кімнати повністю укомплектовані необхідними меблями та м’яким інвентарем. На кожному поверсі є кухні забезпечені електроплитами, столами та мийками. На четвертому та п’ятнадцятому поверхах є пральний комплекс, оснащений сучасними пральними машинами-автомат.

Інформація щодо кількості вільних ліжко місць станом на 17.02.2022 в гуртожитках ОНМУ

Положення про студентське містечко в ОНМУ

Наказ «Про встановлення плати за проживання»

Наверх