HANIEL STIFTUNG
Сфера діяльності: Фонд здійснює діяльність як усередині країни, так і за кордоном в галузях освіти та міжнародних справ, реалізуючи самостійні програми, надаючи гранти приватним особам та інститутам, надаючи стипендії, проводячи навчальні курси, конференції, лекції, здійснюючи публікації і фінансуючи дослідження. Основні програми Фонду - "Єдність і різноманіття в Європі". "Об'єднання o Німеччини", "Економіка і громадськість".
Фінанси: чисті активи становлять 15 млн. Німецьких марок: річні витрати на гранти складають близько 1,5 млн. Німецьких марок.
Посадова особа: залізничний р Едіт Хагенпс-Вернер (Edith Hagenguth-Wemer).
Адреса: Franz-Haniel-Platz 1, 47118 Duisburg.
Телефон: (203) 806367. Факс: (203) 806 720.

Детальніше...

EBERHARD-SCOCK-STIFUNG
Сфера діяльності: здійснює міжнародне співробітництво у Східній і Центральній Європі в сфері допомоги, економічних справ і освіти, здійснюючи самостійні програми, надаючи гранти, стипендії та дотації, проводячи конференції, навчальні курси і видаючи матеріали Фонд проводить практичні програми з навчання молодих будівельників з колишніх комуністичних європейських країн з тим, щоб вони створювали самостійні будівельні фірми в своїх країнах; таким чином робиться внесок у стабільність і зміцнення принципів демократії та ринкової економіки. Фонд здійснює також практичні програми з стажувань для професійних будівельників і менеджерів малих і середніх будівельних підприємств.
Фінанси: чисті активи становлять 27 млн. Німецьких марок; річні витрати і надходження становлять 1,5 млн. німецьких марок.
Посадові особи: Петер Мюллер (Peter Moller).
Адреса: Schneidweg 8, 76534 Baden-Baden; Postfach 110163, 76487 Baden-Baden.
Телефон: (7223) 967377. Факс: (7223) 967373.

Детальніше...

DEUTSCHE BANK STIFTUNG ALFRED HERRHAUSEN "HILFE ZUR SELBSTHILFE"
Сфера діяльності: в основі своїй здійснює діяльність в Німеччині в областях мистецтв і гуманітарних наук, економічних справ, медицини та охорони здоров'я, соціального забезпечення, маючи мету допомагати людям, спираючись на свої власні сили. Для цього здійснюються спеціалізовані програми, надаються гранти приватним особам, а також під проекти, що відповідають цілям Фонду.
Фінанси: чисті активи становлять 100 млн. Німецьких марок, річні надходження і витрати знаходяться в межах від 6 до 8 млн. Німецьких марок .
Посадові особи: д-р Пітер Спиць (Peter Spitze). Марлен Тім (Marielm Thicme).
Адреса: Bockenheimer Landstrase 42, 60323 Franknirt / Маш.
Телефон: (69) 720911 Факс: (69) 91038836

Детальніше...

FRIEDRICH-NAUMANN-STIFTUNG
Сфера діяльності: працює як усередині країни, так і за кордоном, насамперед у галузі громадянської освіти, але також в областях надання допомоги слаборозвиненим країнам, охорони та захисту навколишнього середовища, економічних і міжнародних відносин, законодавства та прав людини, здійснюючи самостійні програми, дослідження присуджуючи стипендії, дотації, премії, проводячи конференції та навчальні курси, видаючи матеріали. У країнах, що розвиваються підтримка надається беруть участь у спільній роботі асоціаціям, навчальним інститутам, навчальним журналістиці та організаціям, що займаються питаннями освіти для дорослих. Фонд здійснює проекти в 45 країнах і має офіси в 47 країнах.
Фінанси: активи становлять 35222143 німецьких марок; річні витрати становлять 99 млн. 660 тис. німецьких марок.
Посадова особа: дир. Вальтер Ктіі (Walter Klitz).
Адреса: Margarcthcnhof, Konigswintere Srase 409, 53639 Konigsvvinter.
Телефон: (2223) 7010.Факс: (2223) 701188.

Детальніше...

FRIX JEUNESSE FOUNDATION
Сфера діяльності: здійснення міжнародного співробітництва в галузі мас-медіа, особливо в частині телепрограм для дітей та молоді. З цією метою проводяться дослідження, присуджуються стипендії та дотації, міжнародні премії "Prix Jeunesse" за кращі телепрограми для дітей та молоді, організовуються конференції "круглі столи", навчальні курси, видаються матеріали. Містить відео бібліотеку, яка включає в себе телепрограми для дітей та молоді за три десятиліття.
Фінанси: фінансується за рахунок річних внесків своїх засновників.
Посадові особи: ген.сек. Урсула фон Золлінгера (Ursula von Zailinger).
Адреса: с / о Bayerischer Rundnmr, 80300 Munich.
Телефон: (89) 59002058. Факс: (89) 59003053.
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Детальніше...

Наверх